10598.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra fent), XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!