10860.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel (T Kovács?): Női akt. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23x16,5 cm