10803.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Sándor portréja. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17,5x13 cm.