10880.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Menyecskék és legények. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 17x23 cm