10844.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Habsburg Ottó képmása. Pasztell, ceruza, papír, kopott, üvegezett keretben. 50x35 cm