10863.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x50 cm.