10886.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Boglyák a dombon. Olaj, karton, kissé foltos. Sérült fakeretben, 23×32,5 cm