10837.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, 39x30 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.