Nyárády jelzéssel, működött 1920-40 körül: Rákoscsabai táj. Olaj, vász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Nyarady-jelzessel-mukodott-1920-40-korul-Rakoscsabai-taj-Olaj-vaszon-Hatoldalan-tC3~II2856327
2856327
10601
438
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Nyárády jelzéssel, működött 1920-40 körül: Rákoscsabai táj. Olaj, vászon. Hátoldalán töredékes Nemzeti Szalon kiállítási raglappal. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm
: pk