Nagy Oszkár jelzéssel: Földeken. Olaj, vászon, javított, kissé sérült.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Nagy-Oszkar-jelzessel-Foldeken-Olaj-vaszon-javitott-kisse-serult-50x62-cm~II2871957
2871957
10691
438
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Nagy Oszkár jelzéssel: Földeken. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. 50x62 cm.
: pk