10673.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Karlovszky B jelzéssel: Babaportré. Olaj, vászon, javított. Fakeretben. 34,5x31 cm.