10903.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött német festő: Nyuszi etetők. 2db. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, keretben, 27x58 cm