10583.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm.