10586.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Városrészlet (Tabán?). Olaj, karton. Dekoratív, szecessziós stílusú fakeretben, 43×55 cm