Jelzés nélkül: Nagy Frigyes porosz király portréja (Der alte Fritz). C... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Nagy-Frigyes-porosz-kiraly-portreja-Der-alte-Fritz-Ceruza-papir-Dekorativ~II2862532
2862532
10974
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Nagy Frigyes porosz király portréja (Der alte Fritz). Ceruza, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben, 17×16 cm
: pk