10921.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Mandolinozó hölgy. Színezett rézkarc, papír, sérült keretben, 40x31,5 cm