Jelzés nélkül: Könyöklő. Olaj, vászon, sérült. 50x40 cm. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Konyoklo-Olaj-vaszon-serult-50x40-cm~II2872120
2872120
10932
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Könyöklő. Olaj, vászon, sérült. 50x40 cm.
: pk