10723.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Gáldi B. ? jelzéssel: Széchenyi Lánchíd. Pasztell, papír, sérült üvegezett keretben. 29,5x46 cm