10718.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője.