10742.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm