Benedek jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost. Kopott fakeretben, 40x50cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Benedek-jelzessel-Vizpart-Olaj-farost-Kopott-fakeretben-40x50cm~II2867372
2867372
10703
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Benedek jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost. Kopott fakeretben, 40x50cm
: pk