Benedek jelzéssel: Reggeli pihenés. Olaj vászon, sérült!, 40x30 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Benedek-jelzessel-Reggeli-pihenes-Olaj-vaszon-serult-40x30-cm~II2867544
2867544
10698
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Benedek jelzéssel: Reggeli pihenés. Olaj vászon, sérült!, 40x30 cm
: pk