10662.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bahy jelzéssel: Táj, távoli alakkal. Olaj, farost, keretben, 22x31 cm