10643.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
BKGY jelzéssel: Budapest, halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 6x8 cm