B Fellinger jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. Hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/B-Fellinger-jelzessel-Csendelet-Olaj-karton-Fakeretben-Hatoldalan-Otto-Kummer-becsi-muve~II2802581
2802581
10734
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: B Fellinger jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. Hátoldalán Otto Kummer bécsi művészellátó bélyegzőjével. 24×32 cm
: pk