Vén Emil (1902-1984): Kertek alján, 1934. Pasztell, papír. Jelezve job... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ven-Emil-1902-1984-Kertek-aljan-1934-Pasztell-papir-Jelezve-jobbra-lent-Lap-aljan-Ven-E~II2622923
2622923
10546
438
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Vén Emil (1902-1984): Kertek alján, 1934. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján Vén Emil autográf ajándékozási soraival 1935-ből. Üvegezett fakeretben. Keret hátoldalán Freimann Miksa képkeretező, Szeged, korabeli címkéjével. 24×36 cm
: nagy_andras