2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Monori Kovács Jenő (1884-?): Mária Makk (Budakeszi-Makkosmária), 1936. Akvarell, papír, jelzett, alján kisebb sérüléssel, 20,5x14,5 cm