Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm.