Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Menyecske. Olaj, vászon. Jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egervary-Potemkin-Agost-1858-1930-Menyecske-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-fent-27x22-cm-Deko~II2856660
2856660
10120
438
28000
Beschreibung: Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Menyecske. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. 27x22 cm. Dekoratív keretben.
: pk