18151.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Michelet, Jules: The Mountain. London, 1875, T. Nelson and Sons. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél, sarkoknál szakadt, viseltes állapotban.