2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ táblán kis sérüléssel, foltos borÃtóval.