Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban, kissé koszos borítóval.