Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 221

Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. A Kiss József Könyvkiadó reprint kiadása, 2007. Magyar-német kétnyelvű kötet, papír védőborítóval, újszerű állapotban. 2043 ötvösjeggyel /  Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmiths Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publishers Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover, in mint condition.
18367.

Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. A Kiss József Könyvkiadó reprint kiadása, 2007. Magyar-német kétnyelvű kötet, papír védőborítóval, újszerű állapotban. 2043 ötvösjeggyel / Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmith's Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publisher's Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover, in mint condition.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
23
Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
18368.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18369.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18370.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Kozma Lajos: Az új ház. A családi ház tervezése (gondolatok és kísérletek). A szerző munkáinak rajzaival és fényképeivel. Bp., 1978, Corvina, 165+3 p. Kiadó papírkötésben gerincen kis sérüléssel
18371.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1912 A Fény. Művészfényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. VII. évfolyam. Bp., 1912, (Hornyánszky Viktor-ny.), 292 p. A címlap Emanuel Josef Margold munkája. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, belül jó állapotban, az évfolyam 1. számának címlapja a kötet elején befűzve.
18372.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1942 Fotoélet XII. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), 1942. január-december, számos fekete-fehér fotóval, vegyes állapotban
18373.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18374.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Bernini e la Rome di Alessandro VII. A cura di Anna Coliva, Marello Fagiolo. Edizione speciale limitata per la Camera dei Deputati. Roma, 1999., Societ? Editrice Edi. V. 2000. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. A tokon fém plakettel. Copia n. 4244. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói vászonborítású kartontokban, jó állapotban.
18375.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
18376.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Id. Vasilescu János gyűjteménye. / The Collecton of János Vasilescu Sr. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 1999, id. Vasilescu János (Gyoma, Knyer-ny.), 327 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oklevél fénymásolata: ... Gutenberg-díj pályázaton a Gyomai Kner Nyomda A Vasilescu-gyűjtemény című pályaművét a ,,művészeti könyvek kategóriában a nemzetközi zsűri értékelése alapján ezen oklevéllel jutalmazza.
18377.

Id. Vasilescu János gyűjteménye. / The Collecton of János Vasilescu Sr. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 1999, id. Vasilescu János (Gyoma, Knyer-ny.), 327 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oklevél fénymásolata: "... Gutenberg-díj pályázaton a Gyomai Kner Nyomda A Vasilescu-gyűjtemény című pályaművét a ,,művészeti könyvek'' kategóriában a nemzetközi zsűri értékelése alapján ezen oklevéllel jutalmazza."

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
vitéz Irsy László: Községeink és városaink rendezése. (Bp.), 1945, Magyar Építőművészet (Egyetemi Ny.), 164+(2) p. + LXV t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT.
18378.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF