dr. Kovács János: A mentés. Bp., 1938. Vármegyék és Városok Orsz. Ment... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000027/dr-Kovacs-Janos-A-mentes-Bp-1938-Varmegyek-es-Varosok-Orsz-Mentoegyesulete-Felvas~II2862797
2862797
19028
438
Beschreibung: dr. Kovács János: A mentés. Bp., 1938. Vármegyék és Városok Orsz. Mentőegyesülete. Félvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
: tg