19141.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte: Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Rt., 125 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal.