Magyar Könyvtár kolligátum: Edmondo De Amicis: A bor és egyéb apróságok; Sardou - Najac: Váljunk el!; A magyarok tetteiről (Béla király névtelen jegyzőjének könyve); Arany János válogatott balladái; Kisfaludy Károly válogatott költeményei; Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Bp., é.n. (cca 1890-1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal; az első címlapon beragasztott BNV 1937. címkével.