19186.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy JenÅ‘. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbÅ‘r-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, hiányzó cÃmképpel, két tábla sérült és ezek közül az egyik kijár, kissé foltos lapokkal.