19183.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. november - Ady Endre emlékszám. Marosvásárhely, 1957, Román Népköztársaság Írószövetsége. Papírkötésben, sérült gerinccel és szakadozott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.