19126.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Huxley, Aldous: Légnadrág és társai. (Antic Hay). Ford.: Bálint György. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló-Az Est-Magyarország Napilap, 324 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kopottas borítóval.