19171.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borÃtón "Jobbágy" bélyegzéssel.