Bánfi Zsigmond: Tanulmányok. Beöthy Zsolt előszavával. Bp., 1895, Singer és Wolfner, VIII+287+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, festett lapélekkel.