Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-lampatest-kezzel-festett-jelzett-serult-porcelantest-m~II2845178
2845178
11313
437
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, sérült porcelántest, m: 21 cm
: nagy_andras