Herendi Viktória mintás gyufatartó, jelzett, kopott, 5,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-gyufatarto-jelzett-kopott-5-5-cm~II2847129
2847129
11293
437
Beschreibung: Herendi Viktória mintás gyufatartó, jelzett, kopott, 5,5 cm
: nagy_andras