Cseh Alt Wien porcelán csésze. aranyozott, jelzett kis kopással https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Cseh-Alt-Wien-porcelan-csesze-aranyozott-jelzett-kis-kopassal~II2850098
2850098
11561
437
Beschreibung: Cseh Alt Wien porcelán csésze. aranyozott, jelzett kis kopással
: karap_norbert