Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matri... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Crown-Staffordshire-jelzett-angol-porcelan-mokkas-csesze-parban-Matricas-jelzett-minimalis-~II2733867
2733867
11684
437
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
: karap_norbert