Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 282

Magyarország 2000. MABÉOSZ sorszámozott érmés boríték Az Államalapítás ezeréves emlékére - Szent István ezüstözött bronz éremmel, sorszámozott borítékon, 214 sorszámmal T:PP
30378.

Magyarország 2000. MABÉOSZ sorszámozott érmés boríték "Az Államalapítás ezeréves emlékére - Szent István" ezüstözött bronz éremmel, sorszámozott borítékon, "214" sorszámmal T:PP

Rufpreis:
6 000 HUF
Magyarország 2000. Ezeréves Magyarország / Szent István aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és 73. Bélyegnap - Budapest bélyeggel, 368-as sorszámmal, magyar nyelvű leírással T:PP
30379.

Magyarország 2000. "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel, "368"-as sorszámmal, magyar nyelvű leírással T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
14
Németország 2006. FIFA Labdarúgó Világbajnokság, Németország Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~10g/0.925/30mm) T:PP patina Germany 2006. FIFA Football World Cup, Germany Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp and certificate (~10g/0.925/30mm) C:PP patina
30380.

Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság, Németország" Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~10g/0.925/30mm) T:PP patina Germany 2006. "FIFA Football World Cup, Germany" Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp and certificate (~10g/0.925/30mm) C:PP patina

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Németország 2009. IV. Ottó koronázásának 800. évfordulója - Braunschweigi kastély jelzett Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~12g/0.500/35mm) T:PP kis patina Germany 2009. 800th Anniversary of the coronation of Otto IV - Braunschweig Castle hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp and certificate (~12g/0.500/35mm) C:PP small patina
30381.

Németország 2009. "IV. Ottó koronázásának 800. évfordulója - Braunschweigi kastély" jelzett Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~12g/0.500/35mm) T:PP kis patina Germany 2009. "800th Anniversary of the coronation of Otto IV - Braunschweig Castle" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp and certificate (~12g/0.500/35mm) C:PP small patina

Rufpreis:
3 000 HUF
30db érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, Münz-Briefe aus aller Welt feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve, védőtokban T:1 30pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red Münz-Briefe aus aller Welt collectors album with case C:UNC
30382.

30db érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve, védőtokban T:1 30pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album with case C:UNC

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
25db-os érmés, bankjegyes boríték tétel, közte a Német Szövetségi Köztársaság tagállamai boríték sor (15xklf) 1M Cu-Ni érmékkel, Münz-Briefe aus aller Welt plüssborítású, négygyűrűs albumban.
30383.

25db-os érmés, bankjegyes boríték tétel, közte a Német Szövetségi Köztársaság tagállamai boríték sor (15xklf) 1M Cu-Ni érmékkel, "Münz-Briefe aus aller Welt" plüssborítású, négygyűrűs albumban.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF