31849.
437. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-