32077.
437. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
2014. "A magyar festészet remekművei / M S mester 15-16. század fordulója - Vizitáció 1506." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP