1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás, kis karc
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt, small scratch