Art deco asztali ébresztős óra. Breveté jelzett szerkezettel 19x13 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Art-deco-asztali-ebresztos-ora-Brevete-jelzett-szerkezettel-19x13-cm-Mukodik-Kopott~II2800867
2800867
12602
437
Watches
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Art deco asztali ébresztős óra. Breveté jelzett szerkezettel 19x13 cm Működik. Kopott
: nagy_andras